Youth House. Konkurs

Youth House. Konkurs

Materiały organizatora

Coraz częściej słyszymy o terminach takich jak co-living i co-working. Co-living polega głównie na mieszkaniu z grupą ludzi poprzez wspólne dzielenie przestrzeni do życia. Pozwala to na zachowanie swojej własnej przestrzeni życiowej, jednocześnie pozostając częścią większej grupy. Właśnie wokół tych idei mają skupić się uczestnicy konkursu Youth House.

Przedmiotem konkursu jest projekt niedrogiej przestrzeni colivingowej dla młodzieży w miastach, która będzie wspierać poczucie wspólnoty. Organizatorzy zachęcają do uwzględniania w projektach trendów, które panują wśród młodzieży. Projekty powinny zapewniać użytkownikom poczucie swobody, a ich przestrzeń powinna być elastyczna, aby łatwo dopasować ją do potrzeb nowych mieszkańców. Architektura budynku powinna zachęcać do zawiązywania bliskich relacji pomiędzy zamieszkującymi go młodymi osobami.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać żadnych uprawnień ani licencji, aby zgłosić swój udział. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Termin składania zgłoszeń do konkursu mija 4 lipca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.