Zaprojektuj Amfiteatr w Siedlcach. Konkurs dla architektów

Zaprojektuj Amfiteatr w Siedlcach. Konkurs dla architektów

Materiały organizatora

Ogłoszono konkurs na najlepszy projekt koncepcji architektonicznej Amfiteatru w Siedlcach! Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną, a także będzie miał możliwość zrealizowania swojego projektu. Konkurs jest kierowany do profesjonalnych architektów.

Prezydent Miasta Siedlce ogłasza otwarty konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Amfiteatru miejskiego w Siedlcach wraz z terenem przyległym. Celem konkursu jest wyłonienie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej amfiteatru i terenów zieleni przyległych do niego, odpowiadającej potrzebom mieszkańców naszego Miasta. Zależy nam na uzyskaniu spójnej i przemyślanej koncepcji zagospodarowania przestrzeni publicznej. Koncepcja konkursowa powinna w najlepszy możliwy sposób rozwiązać kwestie przestrzenne, tworząc atrakcyjną i przyjazną przestrzeń dla mieszkańców, umożliwiającą realizowanie aktywności społeczno-kulturalnej Miasta. Projekt winien zawierać twórczą analizę zagadnienia, określającą sposób użytkowania terenu, przedstawioną w formie graficznej wraz z opisem zamierzenia” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

Termin składania prac konkursowych mija 31.08.2022. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wymagania określone w Regulaminie przez organizatorów. Regulamin i inne dokumenty niezbędne do złożenia zgłoszenia znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.