Zaprojektuj Dom Kultury w Mikołowie

Zaprojektuj Dom Kultury w Mikołowie

Dom Kultury w Mikołowie

Gmina Mikołów zaprasza architektów do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu, z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz informacjami zawierającymi wstępne rozwiązania, techniczne, technologiczne i kosztowe.

Koncepcja powinna przedstawiać rozwiązania funkcjonalne zabudowy, tj. budynku MDK i zagospodarowania terenu skierowane na zaspokajanie potrzeb lokalnych mieszkańców, poprzez zwiększony dostęp do dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, przedsięwzięć edukacyjno-społecznych, podniesienie atrakcyjności i estetyki terenu oraz utworzenie mini parku w otoczeniu MDK” – piszą organizatorzy.

Architekci będą mieli okazję przedstawić koncepcje, które poprawią jakość kultury i sztuki w mieście, a także zmobilizują mieszkańców do podejmowania własnych inicjatyw społecznych.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, wyszczególnione w regulaminie konkursu. Termin składania wniosków o dopuszczenie do konkursu potrwa do 21 września 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.