Zaprojektuj przyszłość i zdobądź stypendium naukowe w Katalonii

Zaprojektuj przyszłość i zdobądź stypendium naukowe w Katalonii

Plakat wydarzenia

Studenci z całego świata mogą ubiegać się o stypendium  Institute for Advanced Architecture of Catalonia (IAAC) i Master in Robotics & Advanced Construction. Jury przyzna ja tym uczestnikom projektu, którzy wykażą się największą kreatywnością i bogatym warsztatem technicznym. Gra jest warta świeczki – zdobycie miejsca na podium umożliwi zwycięzcom rozwijanie swoich zdolności na jednym z najbardziej innowacyjnych ośrodków naukowych w Europie.

Organizatorzy stawiają przed uczestnikami następujące wymagania: muszą oni posiadać dyplom ukończenia pierwszego studiów pierwszego stopnia oraz władać językiem angielskim. Obligatoryjne jest również utworzenie specjalnego profilu na przeznaczonej do tego platformie online i przedstawienie portfolio w formacie pdf.

Po rejestracji próbie zostaną poddane kreatywność i innowacyjność uczestników. Zadanie, które stawiają przed nimi organizatorzy, będzie polegać na opracowaniu takich rozwiązań architektonicznych, które wykorzystają najnowsze zdobycze technologii tak, aby odpowiedzieć na potrzeby i problemy współczesnego człowieka.

Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone stypendiami w wysokości 50% czesnego dla zdobywcy pierwszego miejsca oraz 30% i 20% dla osób na drugim i trzecim miejscu. Konkurs prowadzony jest w języku angielskim. Nie obowiązują opłaty rejestracyjne. Zgłoszenia do konkursu można składać do 10 maja 2021.

Więcej informacji, regulamin oraz zgłoszenia znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.