Zgłoś się na 7. Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz 2022

Zgłoś się na 7. Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz 2022

Materiały organizatora

Ogłoszono open call na dzieło przestrzenne, instalację artystyczną, działanie w przestrzeni,  performance lub instalację video w ramach 7. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz 2022. Wydarzenie to jest dla młodych twórców szansą, aby zaistnieć w świecie sztuki i architektury.

Kto może wziąć udział w naborze na 7. Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz 2022? „Uczestnikiem Open Call może być każdy pełnoletni student wydziału architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego, architektury i kierunków artystycznych kształcący się na publicznych i niepublicznych uczelniach projektowych i architektonicznych w kraju i za granicą, indywidualnie lub w zespole samodzielnie lub z Opiekunem z macierzystej Uczelni; absolwent wydziału architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego, architektury i kierunków artystycznych kształcą się  na publicznych i niepublicznych uczelniach projektowych i architektonicznych w kraju i za granicą, indywidualnie lub w zespole.” – możemy przeczytać w regulaminie Biennale.

Młodzi artyści, którzy chcą dostać się na Biennale, muszą nadesłać swoje prace – dzieło przestrzenne, instalację, działanie w przestrzeni lub performance albo instalację wideo. Jury poszukuje prac, które przedstawią nowe spojrzenie na projektowanie i sztukę lub będą nośnikiem niespotykanych poglądów.

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.