Zgłoś swój esej do konkursu Office Architecture Essay Competition

Zgłoś swój esej do konkursu Office Architecture Essay Competition

Plakat wydarzenia

Zapraszamy do udziału w konkursie Office Architecture Essay Competition, którego przedmiotem jest esej na temat związany ze współczesną architekturą biurową. Konkurs na esej jest wydarzeniem towarzyszącym rywalizacji w ramach Office 2021 Design Challenge, o którym pisaliśmy tu.

W jaki sposób miejsca pracy mogą ewoluować i dostosowywać się do potrzeb pracowników, aby ułatwić im znalezienie balansu między pracą zdalną a stacjonarną? Czy chcesz podzielić się jakąś ideą lub opinią  na temat architektury biurowej? Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w kolejnym wydaniu drukowanym publikacji Office Architecture ARCHHIVE BOOKS, obok zwycięskich prac konkursowych Office 2021 Design Challenge” – piszą organizatorzy. Podkreślają również, że uczestnicy mogą brać udział w obu konkursach na raz.

Nagrodą dla zwycięzców będą pieniądze, których pula wynosi 1.000 USD, i publikacje w wydawnictwie „Office Architecture”. Eseje muszą być napisane w języku angielskim. Termin rejestracji mija 9 listopada 2021 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.