Zwycięski projekt Pulse Memorial w Orlando

Zwycięski projekt Pulse Memorial w Orlando

Courtesy of Coldefy & Associés with RDAI_onePULSE Foundation

Projekt Coldefy & Associés został wybrany przez jury z sześciu finałowych projektów miejsca upamiętniającego ofiary strzelaniny w klubie nocnym Pulse w Orlando. „Zakochałam się w tym projekcie. Przywołuje wspomnienia i refleksje związane z naszymi 49 aniołami” – mówi matka jednej z zabitych osób.

„Jesteśmy zaszczyceni, że nasz zespół został wybrany przez fundację onePULSE do odbycia tej wspólnej podróży. Jest to znaczący projekt, który przypomina nam, jak architektura i krajobraz mogą wpływać na nasze zachowanie i społeczność; to projekt, który prowadzi nasz cały zespół ku pięknej wspólnej przygodzie […] Razem mamy okazję wydobyć to miejsce z otchłani strachu i ciemności, stworzyć nową rzeczywistość, która łączy ludzi w celebrowaniu radości i miłości” – komentuje wygraną Thomas Coldefy z Coldefy & Associés.

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych pięciu finałowych projektów Pulse Memorial.

Museum_(image_Coldefy___Associés_with_RDAI_onePULSE_Foundation)
Pulse Memorial, Courtesy of Coldefy & Associés with RDAI_onePULSE Foundation

 

ORLANDO-PULSE_Memorial
Pulse Memorial, Courtesy of Coldefy & Associés with RDAI_onePULSE Foundation

 

ORLANDO-PULSE_Museum_02
Pulse Memorial, Courtesy of Coldefy & Associés with RDAI_onePULSE Foundation

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.