Okno na miarę wymarzonego domu

Okno na miarę wymarzonego domu

Wiele młodych rodzin marzy o własnym domu. Jednak realizacja tego marzenia wcale nie jest łatwa, przede wszystkim z uwagi na ogromne obciążenie finansowe. Dlatego tym bardziej cieszy fakt, że urządzając dom można teraz sięgać po produkty w jakości premium bez obaw, że wyrwie to ogromną dziurę w budżecie domowym.

Najlepsza jakość w najlepszej cenie? Właśnie z taką propozycją wychodzi Internorm, wiodąca marka okien w Europie, przedstawiając swoje nowe okno KF 310. To innowacyjne okno przekonuje charakterystyczną dla austriackiego producenta sprawdzoną i niezawodną technologią oraz oczywiście wysoką funkcjonalnością. Dzięki przeszkleniu o grubości 48 mm oraz sześciokomorowemu profilowi, okno to gwarantuje doskonałe parametry izolacyjności cieplnej: Uw = 0,69 W/m2K. Dodatkowo okno na życzenie klienta może zapewnić bardzo dobrą dźwiękoszczelność: do 45 dB. KF 310 wyznacza również standardy w dziedzinie stabilności: z jednej strony zastosowano technologię I-tec Oszklenie, czyli przyklejenie szyby na całym obwodzie do skrzydła okna. Z drugiej strony optymalną szczelność, także podczas zacinającego deszczu czy mroźnej zimy, którą gwarantują trzy uszczelki umieszczone na całym obwodzie profilu. Okno dzięki niewielkiej głębokości profilu tj. 74 mm, oraz swojej PVC-aluminiowej konstrukcji wygląda na wyjątkowo wąskie i nowoczesne, a jednocześnie osiąga świetne parametry. Jeżeli zaś chodzi o indywidualne możliwości aranżacyjne, klienci mogą liczyć na ogromny wybór w tym zakresie. Okno KF 310 dostępne jest w wielu wersjach pod względem kształtu. Istnieje również możliwość dobrania koloru okna po stronie wewnętrznej oraz stronie zewnętrznej, gdzie wówczas zamontowana zostaje nakładka aluminiowa odporna na warunki atmosferyczne, także dostępna w wielu odcieniach kolorystycznych. W kwestii stylistyki: inwestorzy do wyboru mają trzy linie stylistyczne: home pure, home soft oraz ambiente, a także liczne klamki, rodzaje szkła oraz szprosy.

Model KF 310 dostępny jest również jako drzwi balkonowe i tarasowe oraz w wielu formach np. jako okno okrągłe i skośne. Ponadto: okna czyści się w bardzo prosty sposób, a designerskie blachy zamykające o zaokrąglonych krawędziach i gładkie powierzchnie PVC bez przerw dodatkowo ułatwiają pielęgnację.

Inwestorzy, dla których ważne jest bezpieczeństwo również będą usatysfakcjonowani, ponieważ okno KF 310 posiada certyfikat na drugą klasę odporności na włamanie: RC 2!

Więcej informacji na stronie www.internorm.com.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.