Rozbudowa Prologis Park Bratislava

Rozbudowa Prologis Park Bratislava

Globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych - Prologis, Inc. poinformował o rozbudowie Prologis Park Bratislava o kolejne 23 700 metrów kwadratowych. Blisko 40 procent powierzchni zostało wynajęte firmie Geis Group.

Prologis, Inc. jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nieruchomości przemysłowych, działającym na rynku globalnym oraz na rynkach regionalnych w obu Amerykach, Europie i Azji. Budynek DC7B, którego ukończenie planowane jest na koniec bieżącego roku, jest już wynajęty w blisko 40 procentach przez Geis Group, jednego z największych dostawców kompleksowych usług transportowych i wysokiej jakości usług logistycznych w Czechach. „Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia kolejnej inwestycji na terenie Prologis Park Bratislava” – powiedział Ben Bannatyne, Dyrektor Zarządzający Prologis na Europę Środkową i Wschodnią. „Wynajęcie blisko 40 procent powierzchni jeszcze przed zakończeniem budowy obiektu potwierdza, że Prologis Park Bratislava jest cenioną lokalizacją dla bratysławskiego i słowackiego rynku nieruchomości dystrybucyjnych”. Po zakończeniu budowy DC7B park będzie oferował łącznie powierzchnię 232 000 metrów kwadratowych.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.