Wzrost sprzedaży Grupy Kapitałowej Inpro

Wzrost sprzedaży Grupy Kapitałowej Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2014 r. Narastającą od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 158 mieszkań. Zrealizowani przedsprzedaż na poziomie 216 umów, czyli o ponad 40% więcej w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego.

W I półroczu 2014 r. Grupa Inpro podpisała 216 umów netto, wobec 154 umów w I półroczu roku poprzedniego. Ponadto zanotowano wzrost sprzedaży mieszkań o 28,5%– w porównaniu z rokiem poprzednim, w którym suma wynosiła 137 umów, na br. Wynosi 176 umów netto. W samym miesiącu czerwcu br. Grupa Kapitałowa Inpro uzyskała wynik na poziomie 46 umów, czyli o prawie 60% więcej aniżeli w czerwcu 2013 r. W czerwcu br. Spółka Inpro podpisała 35 umów netto, czyli o 60% więcej, niż w czerwcu 2013 r.

Bardzo dobre wyniki Grupa uzyskała także w II kwartale 2014 r. podpisując 117 umów netto, czyli blisko 30% więcej, niż w II kwartale 2013 r. Spółka Inpro w II kwartale 2014 r. podpisała 96 umów netto, czyli o ponad 20% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.