Pocket Home. Konkurs

Pocket Home. Konkurs

Plakat wydarzenia

Miasto to labirynt budynków, pojazdów i ludzi, złożony i przemyślany system. Rozwój społeczno-gospodarczy przebiega coraz szybciej, dlatego każdego dnia aglomeracje powiększają się, zwiększa się również ich liczba. Organizatorzy konkursu Pocket Home zapraszają architektów i projektantów do podjęcia wyzwania projektowego – stworzenia planu małego domu wielkim mieście.

Konkurs Pocket Home ma za zadanie zebrać najlepsze pomysły projektantów, architektów i urbanistów na niewielki dom jednorodzinny, znajdujący się w dużym i zatłoczonym mieście. Jury zwróci szczególną uwagę na to, czy jego wnętrza zapewnią mieszkańcom spokój i wolność od tłumu, dźwięków, temperatury oraz zanieczyszczeń powietrza. Kolejną istotną kwestią jest to, aby projekty uczestników uwzględniały systemy obniżające ilość zużywanej przez dom energii i inne przyjazne środowisku rozwiązania.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, a udział w nim jest płatny. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły projektantów. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.