100 godzin rysowania

100 godzin rysowania

Plakat wydarzenia

Ogłoszono międzynarodowy konkurs na najlepszy rysunek architektoniczny. Co odróżnia go od innych konkursów? Uczestnicy będą mieli zaledwie sto godzin na wykonanie swojej pracy.

Z radością ogłaszamy nasz pierwszy w historii stugodzinny indywidualny konkurs na rysunek architektoniczny! Na początku wydarzenia uczestnicy otrzymają szczegółowy brief – dokładnie na 100 godzin przed upływem terminu składania prac. Wzywamy Cię do wymyślenia koncepcji projektu i przedstawienia jej nam przed upływem stu godzin! Na koniec wystarczy przesłać jeden plik JPG, któremu towarzyszyć będzie opis projektu na 150 słów!  Możemy zdradzić, że motyw konkursu dotyczyć będzie przestrzeni związanej z opieką zdrowotną. Termin przesyłania zgłoszeń mija 31 stycznia 2020 r. O 23:59 [UTC 00]. Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!” – piszą organizatorzy.

W rywalizacji mogą brać udział wyłącznie indywidualni uczestnicy, niedopuszczalne jest startowanie w zespołach. Opłata rejestracyjna wynosi 5 USD. Konkurs będzie prowadzony w języku angielskim. Więcej informacji na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.