Affordable Housing Challenge 2021

Affordable Housing Challenge 2021

Materiały organizatora

Platforma Bee Breeders zaprasza do udziału w 13. edycji konkursu Affordable Housing Challenge, którego przedmiotem jest projekt niedrogiego budynku mieszkalnego. Jury zależy na tym, aby nadesłane projekty odpowiadały na problem postępującego kryzysu mieszkaniowego, którego skutki można zaobserwować w wielu dużych miastach świata.

Celem Affordable Housing Challenge jest znalezienie rozwiązania kryzysu mieszkaniowego w Vancouver. Wytyczne dane uczestnikom nie określają dokładnej lokalizacji projektu, jego rozmiaru i wysokości, aby architekci mogli wykazać się jak największą kreatywnością w swoich propozycjach. Jury będzie poszukiwać projektów, które nie sięgają po rozwiązania typowe dla budynków mieszkalnych, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności” – piszą organizatorzy konkursu.

Konkurs ma charakter otwarty i koncepcyjny, mogą w nim wziąć udział zarówno wykwalifikowani architekci, jak i osoby, które nie posiadają uprawnień budowlanych. Termin rejestracji do konkursu mija 3 lutego 2022 roku. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.