Antalis Interior Design Award 2022

Antalis Interior Design Award 2022

Materiały organizatora

Organizatorzy Antalis Interior Design Award – konkursu, w którym nagradzane są najlepsze projekty wnętrzarskie, zapraszają projektantów i architektów wnętrz do udziału w rywalizacji!

Konkurs Antgalis Design Award powraca! „Po sukcesie Antalis Interior Design Award 2019, w ramach którego zgłoszono ponad 800 projektów z 29 krajów, Antalis postanowił zorganizować kolejną edycję tego konkursu. Utalentowani architekci, dekoratorzy wnętrz, firmy reklamowe, drukarze i studenci potrafią przekształcić każdą przestrzeń w miejsce do życia.

Kolejna edycja konkursu do świetna okazja dla osób, zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz, do pokazania swoich najlepszych projektów. To także szansa na zostanie nagrodzonym przez renomowane jury oraz wyróżnienie w prasie specjalistycznej, na stronach internetowych Antalis i wydarzeniach, organizowanych przez Antalis. Antalis – wiodący w Europie dystrybutor papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych, służących do komunikacji wizualnej – to idealny partner dla wszystkich profesjonalnych projektantów wnętrz” – piszą organizatorzy konkursu.

W konkursie przewidziane jest aż 12 nagród w różnych kategoriach. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 31 grudnia 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.