Design Educates Awards 2021

Design Educates Awards 2021

Design Educates Awards 2021

Już niebawem, 30 września, w niemieckim mieście Melle odbędzie się wręczenie nagród Design Educates Awards. Wydarzeniu będą towarzyszyć liczne wydarzenia związane z architekturą i urbanistyką, a także panele dyskusyjne i spotkania przy muzyce na żywo.

Nagrody Design Educates Awards 2021 zostaną wręczone już pierwszego dnia wydarzenia. Przed ceremonią przyznania tych architektonicznych wyróżnień znajdzie się czas na prelekcje specjalistów, jurorów i laureatów poprzedniej edycji wydarzenia, wśród których znajdą się Armin Pedevilla, Walda Verbaenen i Kristina Bacht. Drugiego dnia, 1 października, swoje przemówienia wygłoszą Kristina Bacht, Jette Cathrin Hopp ze studia Snøhetta oraz Sven Thorissen z praktyki MVRDV.

 „Pod wpływem pandemii tegoroczne nagrody Design Educates Awards prezentują bogactwo inspirujących i pionierskich pomysłów, które w wyjątkowy, nacechowany wielką empatią sposób oddają hołd relacjom między projektantem a użytkownikiem jako czynnikowi ludzkiemu architektury.[…] Prace zgłoszone do konkursu to niezwykle cenny dla społeczeństwa i zrównoważony wkład […], który nie jest tylko teoretyczny – ale można go doświadczyć, dotknąć i ukonkretnić. Przed ceremonią wręczenia nagród Design Educates Awards laureaci nagród i członkowie jury przedstawią krótkie prezentacje na temat tego, jak architektura i design mogą wzbudzać ciekawość, jak wielowarstwowe, konkretne, a nawet niematerialne mogą być relacje i co wyróżnia wynikające z nich spotkania” – możemy przeczytać na stronie wydarzenia.

Zapisy na Design Educates Awards 2021 są darmowe. Wydarzenia będą również relacjonowane online. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.