Dom z klimatem 2022

Dom z klimatem 2022

Materiały organizatora

SARP i Ministerstwo Klimatu i Środowiska prezentuje konkurs Dom z klimatem 2022. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować najlepsze projekty, które powstały w tym roku.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Oddziałem Warszawskiego Stowarzyszenia 
Architektów Polskich zaprasza do udziału w konkursie „Dom z klimatem – najlepszy zrealizowany projekt”. Konkurs dotyczy budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych lub użyteczności publicznej,  które powstały w sposób odpowiedzialny klimatycznie i zostały oddane do użytku w latach 2020-2022. 

„Jesteś architektem i chcesz pochwalić się swoim projektem, który sprzyja ochronie środowiska? A może wykonawcą lub inwestorem, który zrealizował projekt budynku z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych? Zapoznaj się z regulaminem i weź udział w konkursie już dziś!” – zachęcają organizatorzy.

Zgłoszenia do konkursu należy wysłać do 19 września 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.