Ekspozycja dla Muzeum Techniki. Konkurs

Ekspozycja dla Muzeum Techniki. Konkurs

Plakat wydarzenia

Narodowe Muzeum Techniki poszukuje projektu! Ogłoszono konkurs na koncepcję plastyczno-przestrzenną eskpozycji dla Muzeum. Zwycięzca pierwszej nagrody otrzyma nagrodę pieniężną oraz zaproszenie do negocjacji w celu udzielenia zamówienia z wolnej ręki według sporządzonego przez siebie projektu.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek i kwalifikacje. Narodowe Muzeum Techniki poszukuje kreatywnych i odważnych koncepcji, które będą w zgodzie z misją organizacji i pozwolą na realizację jej programu kulturalnego. W regulaminie konkursu możemy przeczytać, jakie kryteria będą brane pod uwagę podczas obrad jury i które z nich są dla nich najważniejsze. „Atrakcyjność formy prezentacji ekspozycji, walory funkcjonalno-przestrzenne oraz wartości edukacyjne, przedstawione w pracy konkursowej – waga kryterium – 80 pkt;2. Koszty realizacji rozwiązań przedstawionych w pracy konkursowej – waga kryterium – 10 pkt.3. Ekonomika i koszty użytkowania rozwiązań przedstawionych w pracy konkursowej – waga kryterium – 10 pkt”

Konkurs ma charakter realizacyjny. Po rozstrzygnięciu, trzy najlepsze projekty zostaną wyróżnione nagrodą pieniężną, natomiast autor tego, który zostanie uznany za zwycięski, otrzyma zaproszenie do realizacji zamówienia z wolnej ręki.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.