Extreme Habitat 2022. Konkurs

Extreme Habitat 2022. Konkurs

Extreme Habitat 2022

Trwa rejestracja do konkursu Extreme Habitat 2022. Zadaniem uczestników będzie stworzenie projektu domu dla czteroosobowej rodziny.

Dom to przestrzeń prywatna każdego z nas. Podstawowa koncepcja domu pozostaje taka sama od wieków, jednak stopniowo odchodzi się od wizji mieszkania, które jest jedynie skromnym schronieniem. Dziś jest to spersonalizowana przestrzeń, która nie tylko chroni nas przed żywiołami natury, ale także przed zagrożeniami ze strony człowieka. To przestrzeń, która wywołuje emocje związane z poczuciem ochrony, zrozumienia, ciepła, przyjemności, opieki i miłości” – piszą organizatorzy.

Zadaniem, które stawiają przed uczestnikami konkursu ogranizatorzy jest zaprojektowanie komfortowego i nowoczesnego domu dla czterech osób. Budynek ten ma nie tylko wspierać samopoczucie mieszkających w nim osób, ale również pozwolić im na bliskość z otoczeniem i uwzględniać kwestie zrównoważonego budownictwa i życia.

Konkurs prowadzony jest w języku angielskim i jest adresowany do architektów, inżynierów, projektantów i artystów, którzy chcą urzeczywistnić swoją wizję nowoczesnego, przystępnego i ekologicznego domu.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody pieniężne. Termin rejestracji mija 29 lipca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.