Form Follows Climate. Konkurs architektoniczny

Form Follows Climate. Konkurs architektoniczny

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt ekologicznego żłobka dla dzieci. Aby wygrać, należy podążać za najnowszymi standardami budownictwa.

Zapewnienie użytkownikom budynku maksymalnego komfortu jest jednym z głównych założeń większości realizowanych na dużą skalę projektów budowlanych naszych czasów. Na pierwszy plan, obok wygody i bezpieczeństwa użytkowania projektu, wysuwa się również dbałość o środowisko.

Konkurs Form Follows Climate zbierze najlepsze projekty budynku, który ma pomieścić w sobie żłobek dla dzieci. Budynek powinien być wyposażony w przyjazne środowisku i użytkownikom systemy zapewniające utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz. Aby to uzyskać, projektanci powinni pochylić się zarówno nad systemami pasywnymi, jak i aktywnymi, a także dopasować je do warunków klimatycznych regionu i ukształtowania terenu, na którym ma powstać budynek.

Szczegółowe wytyczne dotyczące projektu, kalendarium oraz warunki uczestnictwa w konkursie znajdziecie na stronie organizatora. Konkurs ma charakter koncepcyjny. Obowiązują opłaty rejestracyjne. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.