Zaprojektuj plac zabaw w Wieliczce

Zaprojektuj plac zabaw w Wieliczce

Wieliczka z lotu ptaka, zdj. Magistratwieliczka/Wikicommons

Trwają zgłoszenia do konkursu na koncepcję architektoniczną placu zabaw, który powstanie w Wieliczce.

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej koncepcji architektonicznej placu zabaw na części działki nr 39/40 w Wieliczce, wskazanej na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu, obejmującej: elementy wodnego i klasycznego placu zabaw, elementy parku doświadczeń, punkt gastronomiczny, strefę relaksu” – możemy przeczytać w regulaminie konkursu.

Plac zabaw ma być nowoczesnym, bezpiecznym miejscem, w którym mieszkańcy Wieliczki i okolic będą mogli spędzać czas w rodzinnym gronie. Plan terenu i wymagania określone zostały w załącznikach udostępnionych na stronie organizatora.

Na zwycięzcę czekają nagrody oraz możliwość realizacji swojej koncepcji. Zgłoszenia można nadsyłać do 21 lutego 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.