Global Future Design Awards 2022

Global Future Design Awards 2022

Materiały organizatora

Organizatorzy konkursu Global Future Design Awards zapraszają twórców do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia. Finaliści i zwycięzcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich dokonań w gronie uznanych architektów.

Magazyn APR ma przyjemność zaprosić architektów, studentów, inżynierów, projektantów i artystów z całego świata do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu Global Future Design Awards. Ustanowiona w 2016 roku nagroda GFD  jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie architektury, projektowania wnętrz i wzornictwa” – piszą organizatorzy konkursu.

Organizatorzy konkursu zagrzewają architektów do tworzenia nowej jakości poprzez wdrażanie nowatorskich technologii, materiałów, programów, estetyki i organizacji przestrzennych, a także badania nad globalizacją, elastycznością przestrzeni, jej zdolnościami adaptacyjnymi i wpływem rewolucji cyfrowej na komfort życia. „Nagrody Global Future Design Awards 2022 zapewniają naszym finalistom i zwycięzcom możliwość prezentacji swoich zdolności na dużą skalę. Nasi wykwalifikowani sędziowie nominują trzech finalistów w każdej kategorii” – możemy przeczytać na stronie konkursu.

Rejestracja do konkursu potrwa do 30 maja 2022. Prace należy nadesłać do 20 czerwca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.