Home Futura. Konkurs

Home Futura. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie Home Futura, który zbierze najlepsze wizualizacje konceptów domów jednorodzinnych. Nadesłane prace mają redefiniować tradycyjne postrzeganie domu i wyznaczyć nowe trendy w projektowaniu tego rodzaju budynków.

Wyzwanie projektowe jest proste: pokaż nam, czym jest dla Ciebie dom. Użyj dowolnych mediów, filmów, obrazów, rysunków, szkiców, modeli lub obrazów, aby przekazać, co mieszkanie oznacza dla Ciebie i klienta, dla którego je zaprojektowałeś.

Zgłoszenie powinno zawierać 3-4 obrazy i przedstawienie koncepcji tego, czym jest dla Ciebie pomysł na dom, i jak przekłada się to na formę architektoniczną. Konkurs kierowany jest do architektów, studentów architektury, projektantów wnętrz, architektów wnętrz, rysowników i twórców kreatywnych z całego świata.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.