Kielecki wiatr i dizajn. Konkurs

Kielecki wiatr i dizajn. Konkurs

Plakat wydarzenia

Instytut Dizajnu w Kielcach ogłosił konkurs na koncepcję instalacji artystycznej "Wieje jak w …?". Konstrukcja ma nawiązywać do motywu wiatru, jego nieuchwytności i wyjątkowości.

Wieje jak w …? to konkurs na projekt instalacji artystycznej w przestrzeni publicznej poruszanej siłą wiatru. Celem Konkursu jest znalezienie innowacyjnych projektów, które w ciekawy sposób zmieniają się pod wpływem wiatru i wpisują się w kielecki krajobraz. Instalacja ma być zaprojektowana z możliwie neutralnych dla środowiska materiałów. Dodatkowym walorem będzie wartość użytkowa instalacji.

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do osób zajmujących się projektowaniem profesjonalnie lub amatorsko oraz studentów kierunków artystycznych i projektowych.

Na zgłoszenia czekamy do 08.09.21.

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kielce.

Konkurs odbywa się w ramach wydarzenia Festiwal Wiatru” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

Regulamin i zgłoszenia znajdziecie na stronie konkursu.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.