LIT Design Awards

LIT Design Awards

Materiały organizatora

Każdy, kto interesuje się sztukami wizualnymi i projektowaniem, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w różnego rodzaju projektach odgrywa światło. Konkurs LIT Design Awards doceni najlepsze projekty oświetlenia.

Nagroda LIT Design Awards została stworzona, aby docenić wysiłki utalentowanych międzynarodowych projektantów produktów oświetleniowych i wykonawców oświetlenia. Wierzymy, że oświetlenie jest zarówno sztuką, jak i nauką, i jest jednym z najważniejszych elementów projektowania. Nagrody LIT mają na celu uczczenie kreatywności i innowacji w dziedzinie produktów i zastosowań oświetleniowych” – czytamy na stronie organizatora.

Laureaci konkursu będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły przed międzynarodową publicznością i nawiązać cenne dla rozwoju zawodowego znajomości w branży. Czekają na nich również nagrody rzeczowe w postaci oficjalnego trofeum.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.