Clay House

Clay House

Clay House, zdj. Organic Studio

Studio Organic przedstawia projekt Clay House – domu, który harmonijnie łączy proste formy, ekologiczne materiały i doskonale przemyślaną przestrzeń. Minimalistyczny, pełen elegancki design pozwoli mieszkańcom Clay House na prawdziwe wyciszenie i powrót do natury.

Materiały, które królują w projekcie Clay House to glina, mikrocement oraz bambus. Użyte barwy – zarówno te na elewacji, jak i we wnętrzach domu – nawiązują do natury, dzięki czemu całość nabiera spokojnego i organicznego charakteru. Kremowy, naturalny kolor, który znajduje się na elewacji tego minimalistycznego budynku, relaksuje i uspokaja zmysły.

Clay House, zdj. Organic Studio

 

Architekci podkreślają, jak ważnym elementem projektu Clay House jest oświetlenie. Jego formy zostały wybrane niezwykle starannie. „Nie jest tajemnicą, że światło i architektura idą w parze, wzajemnie się uzupełniając. W tym projekcie jednak tworzą wyjątkowy duet, który nadaje ton i podkreśla unikatowy charakter budynku. Clay House to azyl, który rządzi się własnymi prawami” – opisują swój projekt architekci ze studia Organic.

Clay House, zdj. Organic Studio

 

 

„W kuchni często biją serca naszych domów. To miejsce pełne smaku, aromatu i... światła. W Clay House oświetlenie podąża za rytmem dnia i tworzy wyjątkowy nastrój w długie zimowe wieczory” – piszą architekci odpowiedzialni za projekt Clay House.

Clay House, zdj. Organic Studio

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.