One Brickell City Centre. Nowy symbol Miami

One Brickell City Centre. Nowy symbol Miami

One Brickell City Centre, zdj. Arquitectonica

Arcquitectonica zaprezentowała projekt One Brickell City Centre, wieży biurowej o wysokości blisko 300 metrów, która ma stać się najwyższą wieżą komercyjną na Florydzie. Zlokalizowany w dzielnicy finansowej Miami przy Brickell Avenue, biurowiec jest częścią kompleksu o powierzchni 4,9 miliona stóp kwadratowych, który został otwarty w 2016 roku. Projekt został wykonany specjalnie dla grupy Swire Properties Inc.

Projekt jest odpowiedzią na stale zmieniający się realia Miami, które aspiruje do miana stolicy biznesu i technologii. Nowy drapacz chmur pomieści niemal 150 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, wraz ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, w tym lokalami handlowymi, użytkowymi i gastronomicznymi.

One Brickell City Centre, zdj. Arquitectonica

 

Przestrzenie biurowe zostały zaprojektowane tak, aby sprzyjać wygodnej pracy i dobremu samopoczuciu. Wnętrza biur bezkolumnowe i elastyczne, dzięki czemu pracownicy będą mogli dostosować je do zmieniających się potrzeb firmy. Obok nich znajdują liczne przestrzenie, które służą spotkaniu i odpoczynkowi. Każde piętro budynku okalają wygodne tarasy, które pozwolą pracownikom na zaczerpnięcie świeżego powietrza.

One Brickell City Centre, zdj. Arquitectonica

 

Ta monumentalna konstrukcja, która będzie najwyższym budynkiem komercyjnym na Florydzie, zapewnia wyjątkowo dużo powierzchni handlowej, jakiej rynek jeszcze nie widział” – mowi Kieran Bowers, prezes Swire Properties Inc.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.