Packed. Projektuj jak Frank Gehry

Packed. Projektuj jak Frank Gehry

Materiały organizatora

Konkurs Packed zbierze najlepsze projekty opakowań użytkowych, inspirowanych twórczością znanego na całym świecie architekta Franka Gehry’ego.

Rynki są przepełnione mnóstwem nowych produktów, a firmy starają się nieustannie kierować nowe sposoby, aby ich produkty się wyróżniały. Jednym i być może najskuteczniejszym sposobem, aby Twój produkt był widoczny w świecie fizycznym, jest inwestycja w atrakcyjne opakowanie. Opakowanie jest niezbędne dla bezpieczeństwa i długowieczności samego produktu, stanowi także wizytówkę marki. Co by było, gdyby opakowania produktów czerpały inspiracje z form architektonicznych/

Zadaniem uczestników konkursu Packed będzie zaprojektowanie opakowania, którego forma zainspirowana zostanie twórczością Franka Gehry’ego. Frank Gehry, urodzony w Kanadzie architekt i projektant, zdobywca nagrody Pritzkera, jest dobrze znany ze swojego wyjątkowego stylu, który nieustannie dąży do zrozumienia relacji między projektowaniem a architekturą. Projektowane przez niego przestrzenie w mistrzowski sposób łączą funkcjonalność, nowatorstwo i design.

Termin rejestracji do konkursu mija 22 sierpnia 2022. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.