Projekt nowego budynku dla Winship Cancer Institute w Georgii

Projekt nowego budynku dla Winship Cancer Institute w Georgii

Emory University Hospital Midtown, © SOM

Zaprojektowany przez Skidmore, Owings & Merrill LLP budynek będzie kolejnym elementem ośrodka onkologicznego istniejącego przy Emory University Hospital Midtown.

Nowa inwestycja pomoże zapewnić pacjentom onkologii najlepszą opiekę. W tym wspaniałym, nowocześnie zaprojektowanym budynku, pacjenci poczują, że nasza uwaga jest skupiona wyłącznie na nich" – mówi Daniel Owens, CEO Emory University Hospital Midtown.

onko
Emory University Hospital Midtown, © SOM

Architekci postawili na nowoczesność, prostotę i światło. Większość budynku została przeszklona, by wpuścić do środka światło słoneczne, tak ważne dla procesu zdrowienia i podtrzymania pozytywnego nastawienia pacjentów i ich bliskich. Wnętrza są utrzymane w spokojnych kolorach. Dużą rolę w wystroju gra również jasne drewno, które wizualnie ociepla pomieszczenia.

onko8
Emory University Hospital Midtown, © SOM

Usytuowany u zbiegu ulic Linden Avenue i Peachtree na kampusie Emory University Hospital Midtown budynek zostanie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny: przystosowane do potrzeb pacjentów łóżka szpitalne, przyrządy i maszyny diagnostyczne oraz chirurgiczne i wiele innych.

onko9
Emory University Hospital Midtown, © SOM

źródło: som.com

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.