ReLoft. Konkurs

ReLoft. Konkurs

Materiały organizatora

Dom powinien być skrzynią skarbów życia”, jak mawiał Le Corbusier. Dom od zawsze zajmował szczególne miejsce w sercach wszystkich ludzi. Jest bezpiecznym schronieniem, miejscem, w którym przeżywane są radości i smutki, początki i zakończenia.

Budynki mieszkalne są znane od tysięcy lat. Od tego czasu koncepcja domu, jego przestrzenie znacznie się zmieniły. Jego funkcje rozszerzają się z każdym rokiem – dziś jest nie tylko schronieniem, miejscem odpoczynku, ale również miejscem pracy. W ostatnich dekadach niezwykle popularnym trendem w projektowaniu przestrzeni mieszkalnych jest przebudowa loftów i poddaszy na wygodne, przestronne mieszkania.

Przedmiotem konkursu jest projekt poddasza lub loftu mieszkalnego. Wyzwanie ma na celu przeinterpretowanie koncepcji loftów poprzez całkowitą zmianę ich postrzegania. Organizatorzy zwrócą uwagę na funkcjonalność projektów, wygodę użytkowania zaproponowanych przestrzeni oraz walory estetyczne.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.