Zaprojektuj toalety Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie

Zaprojektuj toalety Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie

Materiały organizatora

Ruszyły zgłoszenia do konkursu na projekt toalet Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Przed uczestnikami trudne zadanie stworzenia prywatnych i komfortowych przestrzeni, które doskonale wpiszą się w eleganckie i bogate wnętrza Opery.

Łazienki, podobnie jak szatnie, korytarze i aule – są nieodłącznym elementem projektu obiektów kulturalnych. Zapewniają miłośnikom kultury oraz artystom pełen komfort. Nowoczesny użytkownik oczekuje od toalet – oprócz spełniania swojej oczywistej funkcji – aby cieszyły oko i dobrze komponowały się z wystrojem otoczenia.

„Panujący wzniosły klimat w przestrzeniach reprezentacyjnych Teatru Wielkiego Opery Narodowej jest dla wielu gości powodem do przeżywania kultury i kontaktu z ideą autorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, rzucamy wyzwanie społeczności architektonicznej dotyczące zaprojektowania toalet teatru, które powinny w spójny sposób komponować się z miejscami reprezentacyjnymi” — czytamy na stronie konkursu.

Zwycięzca otrzyma 1500 euro, tytuł laureata konkursu, a także możliwość publikacji swojej pracy w materiałach Opery oraz organizatorów konkursu. Zgłoszenia do konkursu trwają od 28 czerwca do końca listopada 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.