SKYHIVE SKYSCRAPER CHALLENGE 2021

SKYHIVE SKYSCRAPER CHALLENGE 2021

Materiały organizatora

Ruszają zapisy do corocznego konkursu SKYHIVE 2021 Skyscraper Challenge. Architekci, wielbiciele architektury i studenci będą mieli okazję popisać się kreatywnością, dobrym smakiem i świetnym warsztatem projektanckim, projektując drapacz chmur na miarę czasów.

Coroczne SKYHIVE Challenge to platforma, która służy zbadaniu relacji między drapaczami chmur a światem przyrody, społecznością i resztą miasta. Ważne jest, aby projekty uwzględniały wpływ projektu na otaczające go środowisko, a także sposób, w jaki wzrost liczby mieszkańców wpłynie na obecną infrastrukturę, poziom zanieczyszczenia, podział gospodarczy i niekontrolowany rozwój miast. W ramach otwartego konkursu uczestnicy SKYHIVE 2021 mogą interpretować brief konkursowy w dowolny, nawet najbardziej kreatywny sposób. SKYHIVE Challenge to szansa dla entuzjastów architektury na to, aby zredefiniować wieżowiec” – piszą organizatory konkursu.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy, bez względu na wykształcenie, zawód i uprawnienia. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły, w których skład nie może wejść więcej niż cztery osoby. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, których pula wynosi 6 tys. dolarów.

Termin rejestracji do konkursu mija 29 kwietnia 2022 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.