Skyscraper Competition 2023

Skyscraper Competition 2023

Materiały organizatora

Magazyn eVolo ma przyjemność zaprosić architektów, studentów, inżynierów, projektantów i artystów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie Skyscraper Competition. Skyscraper Competition jest jedną z najbardziej prestiżowych konkursów architektonicznych na świecie, w którym nagradzane są wybitne projekty wieżowców.

Jak piszą organizatorzy konkursu, poszukiwane są projekty, które „na nowo definiują projektowanie drapaczy chmur poprzez wdrażanie nowatorskich technologii, materiałów, programów, estetyki i organizacji przestrzennych wraz z badaniami nad globalizacją, elastycznością, adaptacją i rewolucją cyfrową”.

Uczestnicy konkursu powinni wziąć pod uwagę postęp technologiczny, eksplorację zrównoważonych systemów oraz powstawanie i ewolucję teorii urbanistycznych i architektonicznych, których zadaniem jest rozwiązywanie problemów ekonomicznych, społecznych i kulturowych współczesnych miast.

Do udziału w konkursie zaproszeni są architekci, studenci, inżynierowie i projektanci.  Organizatorzy zachęcają uczestników do tworzenia zespołów multidyscyplinarnych.

Rejestracja do konkursu potrwa do 7 lutego 2023. Termin składania projektów upłynie 21 lutego 2023. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.