Architectural Visualization Award. Konkurs

Architectural Visualization Award. Konkurs

Materiał organizatora

Platforma Buildner zaprasza architektów i projektantów do udziału w konkursie Architectural Visualization Award, w którym wyróżnione zostaną prace twórców najlepszych wizualizacji architektonicznych.

Wizualizacje architektoniczne są ważną częścią branży architektonicznej. Pozwalają one architektom i projektantom wyrazić swoją kreatywność i zanotować inspirację. Są niezbędnym narzędziem, które pozwala projektować bez ograniczeń. Sposób tworzenia wizualizacji architektonicznych zmienił się diametralnie na przestrzeni lat, ale żadna technologia nie zastąpi kreatywnego myślenia leżącego u podstaw projektowania. Nagroda Architectural Visualization Award to szansa dla projektantów, którzy doskonale odnajdują się w tworzenia wizualizacji.

Uczestnicy mogą zgłosić dowolną wizualizację, którą wykonali, i z której są dumni. Wizualizacja może być związana z architekturą lub projektowaniem. Prace mogą być publikowane wcześniej, ważne jest jednak, aby uczestnicy posiadali do nich pełnię praw autorskich.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie są wymagane żadne kwalifikacje zawodowe. Propozycje projektów mogą być opracowywane indywidualnie lub w zespołach do 4 osób. Wszystkie informacje przesyłane przez uczestników muszą być w języku angielskim. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.