Slum City. Konkurs

Slum City. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma Uni zaprasza studentów i miłośników architektury do udziału w konkursie Slum City. Jego uczestnicy będą musieli przedstawić projekt slumsów przyszłości, uwzględniający zmiany technologiczne i społeczne, które zajdą na Ziemi w kolejnych 60 latach.

Z każdym dniem narastającego kryzysu mieszkaniowego slumsy stają się coraz popularniejszym miejscem zamieszkania, nie tylko w gospodarkach rozwijających się, ale także w krajach rozwiniętych. Jaka przyszłość czeka „gorsze dzielnice”? Organizatorzy konkursu Slum City poszukują odpowiedzi na to pytanie.

„Wyzwanie polega na stworzeniu wizji miasta slumsów roku 2080. Stwórz realistyczne wizje osiedli: - zachęcają organizatorzy, podkreślając, że w projektach niezwykle ważne będzie przedstawienie wizji nowych technologii budowlanych i nie tylko. Swój projekt uczestnicy mają przedstawić za pomocą grafiki.  „Każda z technik wymienionych w briefie może być wykorzystana do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Im bardziej kreatywna metoda, tym lepiej. Używaj dowolnych mediów, filmów, obrazów, rysunków, szkiców, modeli, obrazów” – czytamy na stronie konkursu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.