Solo. Konkurs

Solo. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza do konkursu Solo. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, począwszy od studentów architektury, młodych projektantów aż po absolwentów studiów wyższych. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych projektów nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych, które będą dostosowane do wymagań mieszkańców i współczesnego stylu życia.

Wyzwanie skierowane jest do osób, które chcą zaprezentować swoje zdolności z dziedziny projektowania i pokłady kreatywności, a także zdobyć cenne doświadczenie w branży. Konkurs Solo to doskonała okazja do rozwoju i poszerzenia swojej wiedzy na temat projektowania przestrzeni mieszkalnych.

Zadaniem, przed którym staną uczestnicy, będzie zaprojektowanie domu jednorodzinnego o powierzchni do 150 m², który będzie wyposażony w niezbędne funkcje i uwzględni potrzeby mieszkańców. Nadesłane projekty będą oceniane przez zespół ekspertów w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz, a zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz możliwość publikacji swojego projektu w międzynarodowych magazynach branżowych.

Konkurs Solo jest doskonałą okazją dla ambitnych i kreatywnych projektantów, którzy chcą pokazać swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie w branży. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i zgłoszenia swojego projektu już dziś! Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.