Uhealth. Konkurs

Uhealth. Konkurs

Materiały organizatora

Rusza konkurs na projekt centrum fitness w dużym mieście, które zaoferuje klientom możliwość uprawiania sportu i skorzystania ze strefy wellness.

Mieszkańcy dużych miast chętnie korzystają z usług siłowni i centrów fitness, aby dbać o formę i zdrowie, rzeźbić ciało oraz odprężyć się po dniu spędzonym w pracy. Konkurs Uhealth ma na celu wyłoneinie najlepszego projektu centrum fitness połączonego ze strefą wellness, które pozwoli gościom na uprawianie sportu w przyjemnych i bliskich naturze warunkach.

Misja centrum, jak i architektura budynku, ma na celu promowanie zdrowia i dbałości o siebie, harmonii ciała i ducha oraz pozytywnego nastawienia, dlatego uczestnicy powinni zwrócić szczególną uwagę na kwestie funkcjonalności budynku, a także to, jak jego elementy wpłyną na samopoczucie przebywających w nim osób.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać żadnych uprawnień ani licencji, aby zgłosić swój udział. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Termin składania zgłoszeń do konkursu mija 18 lipca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.