Etopia. Konkurs ilustratorski

Etopia. Konkurs ilustratorski

Materiały organizatora

Platforma konkursowa UNI zaprasza młodych architektów i projektantów do konkursu na najlepszą ilustrację przedstawiającą utopijną przyszłość ludzkości.

Obserwujemy szybką przemianę technologiczną i urbanizację. Zmieniające się trendy w budownictwie, technologiach i stylu życia wpłynęły na to, jak postrzegamy świat. Obserwujemy pogłębienie się przepaści między człowiekiem a naturą – to zjawisko przyczyniło się do wielu klęsk żywiołowych i humanitarnych, które obserwujemy. „Degradacja środowiska i brak powiązania człowieka z naturą to istniejący od dawna problem, który doprowadził do poważnych konsekwencji w naszej teraźniejszości. […] Dokąd zmierzamy i jak będzie wyglądać przyszłość architektury?” – pytają organizatorzy konkursu Etopia.

Jak postrzegasz społeczeństwa i cywilizację ludzką w przyszłości? W jaki sposób twoja ilustracja podkreśla problemy środowiskowe i jakie oferuje utopijne rozwiązania? Te pytania mają zadać sobie uczestnicy konkursu, aby stworzyć ilustrację, która ukaże idealną przyszłość ludzkości. Prace konkursowe mają inspirować innych do zmian i dążenia do najlepszych możliwych rozwiązań.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne o puli 24 tys. USD. Termin składania zgłoszeń mija 18 lipca 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.