Wise Monkeys. Konkurs

Wise Monkeys. Konkurs

Materiały organizatora

Wise Monkeys to międzynarodowy konkursu organizowany przez platformę Uni.xyz we współpracy z Bhanuben Nanavati College of Architecture w Mumbaju w Indiach. Celem konkursu jest zachęcenie studentów i młodych grafików do tworzenia innowacyjnych i oryginalnych ilustracji lub grafik, które niosą za sobą przesłanie moralne.

Konkurs skierowany jest do studentów grafiki, absolwentów oraz młodych grafików po ukończeniu studiów. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć ilustracje lub grafiki, które będą odzwierciedlać filozofię buddyjską i przekazywać jej uniwersalne wartości, takie jak mądrość, empatia i współczucie. Punktem wyjścia do stworzenia projektów ma być buddyjska opowieść o trzech mądrych małpach.

Projekty będą oceniane przez międzynarodowe jury, które będzie brało pod uwagę kreatywność, oryginalność, wyrazistość przekazu oraz estetykę projektów. Nagrody obejmują gotówkę, możliwość publikacji projektu w międzynarodowych czasopismach graficznych oraz możliwość udziału w warsztatach związanych z projektowaniem grafiki.

Konkurs Wise Monkeys ma na celu promowanie wartości filozofii buddyjskiej poprzez sztukę graficzną oraz zachęcanie do refleksji nad uniwersalnymi wartościami, które są ważne dla ludzkości. Zgłoszenia projektów będą przyjmowane do 31 marca 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.