Global Architecture amd Design Awards 2021

Global Architecture amd Design Awards 2021

Materiały organizatora

Już niebawem, 28 kwietnia, mija termin rejestracji do konkursu Global Architecture & Design Awards 2021, który wyłoni największe talenty współczesnego świata architektury.

Global Architecture & Design Awards 2021 to unikalna okazja, żeby zaprezentować swoje umiejętności i dać poznać się szerszej publiczności. Nagrody zostaną przyznane w 50 różnych kategoriach, co umożliwi zgłoszenie swoich projektów twórcom z wielu dziedzin projektowania.

Konkurs ma charakter honorowy, jego zwycięzcy nie otrzymają nagród pieniężnych ani rzeczowych. Zdecydowanym plusem jest jednak prestiż, który niesie za sobą wygrana lub wyróżnienie w konkursie. Do zwycięzców poprzednich edycji należą między innymi Zaha Hadid Architects, Bjarke Ingels Group & Dialog, Perkins Eastman, Page, RTKL, AHR, Aecom, Henning Larsen, CAZA, DLR Group, HKS, Behnisch Architekten, UNstudio, HOK, Gensler, HKA, LMN Architects.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.