Yoga House in the Bog

Yoga House in the Bog

Materiały organizatora

Znana ze swoich szerokich plaż, bogatej różnorodności biologicznej i rozległych zielonych lasów, Łotwa wciąż zyskuje popularność jako cel turystyczny, zwłaszcza wśród osób poszukujących zrównoważonych i spokojnych destynacji. Konkurs Yoga House in the Bog zbierze najlepsze projekty ośrodka jogi znajdującego się wśród łotewskiej natury.

Zrównoważone podróże i turystyka wellness będą jednymi z największych trendów turystycznych w nadchodzących latach, ten niewielki europejski kraj przyciąga coraz więcej podróżników, którzy chcą doświadczyć bujnego, różnorodnego krajobrazu i spędzić trochę czasu na łonie natury. Około 20% Łotwy to tereny chronione, z czterema parkami narodowymi, 42 parkami przyrody, 260 rezerwatami przyrody, 355 pomnikami przyrody, siedmioma chronionymi obszarami morskimi, 24 mikrorezerwatami i rezerwatem biosfery.

W konkursie Yoga House in the Bog uczestnicy proszeni są o przesłanie projektów „domu jogi” zlokalizowanego na łotewskim bagnie, które jest otoczone lasem i znajduje się kilkaset metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim. Lokalizacja znajduje się godzinę jazdy od przylądka Kolka, wyjątkowego miejsca na wybrzeżu Łotwy, gdzie ścierają się dwa morza. Region ten jest zatem idealnym miejscem, aby doświadczyć bliskości przyrody.

W konkursie Yoga House in the Bog jury będzie szukać projektów, które harmonijnie współgrają z otaczającym go wyjątkowym środowiskiem. Powinien być on przykładem nowoczesnego i oryginalnego designy, a także dawać pozytywny przykład praktyk zielonego budownictwa.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Nie są wymagane żadne kwalifikacje zawodowe. Propozycje projektów mogą być opracowywane indywidualnie lub w zespołach (maksymalnie 4 członków). Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.