Arting 2022

Arting 2022

Materiały organizatora

Trwa nabór do konkursu wzornictwa przemysłowego Projekt Arting 2022. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Miasto?”, jurorzy oczekują zatem projektów związanych z tematyką życia w dużych ośrodkach.

Przedmiotem konkursu są projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego, wskazujące rozwiązania
poprawiające funkcjonowanie człowieka i jego otoczenia, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i poszanowania energii. Projekty powinny odpowiadać na pytania związane z szeroko pojętą tematyką miejską” – piszą organizatorzy konkursu.

Wyróżniono kilka kategorii, w których będą oceniane nadesłane przez uczestników prace:

  • Bielsko-Biała – projekty związane z regionem Bielsko-Biała
  • Technologia – projekty przedmiotów i procesów zgodnych z rozwojem zrównoważonym.
  • Środowisko – projekty związane z ochroną środowiska i podnoszeniem świadomości przyrodniczej.
  • Wyzwanie – rozwiązania projektowe konkretnych tematów zgłoszonych przez firmy lub instytucje regionu Bielsko-Biała (tematy dostępne na stronie konkursu).

Pula nagród w konkursie wynosi 30 tys. złotych. W konkursie mogą brać udział studenci i absolwenci wydziałów wzornictwa przemysłowego, architektury, uczelni technicznych, projektanci wzornictwa, architekci, inżynierowie oraz zespoły projektowe.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 30 czerwca 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.