AR2050. Konkurs

AR2050. Konkurs

Materiały organizatora

Jak będzie wyglądała praca architekta za trzydzieści lat? To pytanie musza zadać sobie uczestnicy konkursu AR2050, którego przedmiotem jest projekt futurystycznego miejsca pracy. Uczestnicy będą musieli wykazać się kreatywnością i przenikliwością w ocenie zmian, które nastąpią w dziedzinie projektowania i stylu życia oraz pracy.

Jak będzie wyglądać miejsce pracy architekta w utopijnej przyszłości? Jak innowacje technologiczne zmienią koncepcję miejsca pracy architektów? Celem konkursu jest stworzenie wizji futurystycznej przestrzeni roboczej dla architektów. Wyobraź sobie indywidualne miejsca pracy dla firmy architektonicznej składającej się z czterech wspólników. Uczestnicy mogą zarysować ogólny wygląd przestrzeni firmowej, ale głównym celem tego wyzwania jest ukazanie charakteru poszczególnych stanowisk” – piszą organizatorzy konkursu.

Na zwycięzców wyzwania czekają nagrody pieniężne. W rywalizacji może wziąć udział każdy – od amatorów, przez studentów architektury lub kierunków artystycznych, po profesjonalnych architektów i grafików. Prace składające się z maksymalnie czterech oddzielnych wizualizacji należy dostarczyć do 6 września 2022. Więcej informacji i dokładne kalendarium znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.