Jak bÄ™dzie wyglÄ…daÅ‚a praca architekta za trzydzieÅ›ci lat? To pytanie musza zadać sobie uczestnicy konkursu AR2050, którego przedmiotem jest projekt futurystycznego miejsca pracy. Uczestnicy bÄ™dÄ… musieli wykazać siÄ™ kreatywnoÅ›ciÄ… i przenikliwoÅ›ciÄ… w ocenie zmian, które nastÄ…piÄ… w dziedzinie projektowania i stylu życia oraz pracy.
Jak bÄ™dzie wyglÄ…dać miejsce pracy architekta w utopijnej przyszÅ‚oÅ›ci? Jak innowacje technologiczne zmieniÄ… koncepcjÄ™ miejsca pracy architektów? Celem konkursu jest stworzenie wizji futurystycznej przestrzeni roboczej dla architektów. Wyobraź sobie indywidualne miejsca pracy dla firmy architektonicznej skÅ‚adajÄ…cej siÄ™ z czterech wspólników. Uczestnicy mogÄ… zarysować ogólny wyglÄ…d przestrzeni firmowej, ale gÅ‚ównym celem tego wyzwania jest ukazanie charakteru poszczególnych stanowisk” – piszÄ… organizatorzy konkursu.
Na zwyciÄ™zców wyzwania czekajÄ… nagrody pieniężne. W rywalizacji może wziąć udziaÅ‚ każdy – od amatorów, przez studentów architektury lub kierunków artystycznych, po profesjonalnych architektów i grafików. Prace skÅ‚adajÄ…ce siÄ™ z maksymalnie czterech oddzielnych wizualizacji należy dostarczyć do 6 wrzeÅ›nia 2022. WiÄ™cej informacji i dokÅ‚adne kalendarium znajdziecie na stronie organizatora.
Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.