Nagroda Jana Baptysty Quadro

Nagroda Jana Baptysty Quadro

Zdjęcie: poznan.sarp.org.pl

Poznaniacy! Rusza kolejna, 23. edycja konkursu o Nagrodę Jana Baptysty Quadro. Jest to wyjątkowa okazja do wybrania najlepszych budynków, które powstały na terenie Waszego miasta w ubiegłym roku.

Najlepsze obiekty architektoniczne zbudowane w Poznaniu w 2020 roku można już zgłaszać do prestiżowej Nagrody Jana Baptysty Quadro, która zostanie przyznana już po raz dwudziesty trzeci. Laureata konkursu wybierze jury złożone m.in. z przedstawicieli władz miejskich oraz poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać m.in. nazwę obiektu, jego adres, nazwiska autorów projektu, nazwę inwestora, a także krótki opis inwestycji (z datą jej oddania do użytku) i zdjęcia” – możemy przeczytać w ogłoszeniu wydanym przez organizatorów.

Zgłoszenia do konkursu znajdziecie na stronie www.poznan.sarp.org.pl w zakładce „Konkursy”. Propozycje najlepszych projektów można również wysłać mailem na adres poznan@sarp.org.pl. Organizatorzy przewidzieli opcję zgłaszania budynków osobiście – aby to zrobić, należy udać się do poznańskiej siedziby Stowarzyszenia Architektów Polskich na Starym Rynku 56.

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 15 września 2021 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.