Arch Station. Architekci architektom

Arch Station. Architekci architektom

Plakat wydarzenia

Każdy architekt, projektant i grafik doskonale wie o tym, jak duży wpływ na pracę twórczą ma odpowiednio dostosowane otoczenie. Dobrze zaaranżowana pracownia umożliwi zarówno szybkie i sprawne wykonywanie czynności rutynowych, jak i pozwoli na eksperymenty z formą i techniką. To właśnie miejsce pracy architekta jest przedmiotem ogłoszonego niedawno konkursu Arch-Station.

Biurko? Stół o wielu funkcjach? Skomplikowana stacja projektowa? Organizatorzy konkursu Arch-Station są otwarci na wasze propozycje. Liczą na odważne, nowoczesne projekty miejsca pracy dla architekta, które ułatwi mu codzienną pracę i zainspiruje do podejmowania nowych działań twórczych.

„Jak zaprojektować stanowisko pracy, które będzie elastyczne, wydajne i wygodne dla wszystkich architektów? Celem tego wyzwania jest stworzenie stanowiska pracy architekta, które będzie wyposażone tak, aby pełnić rolę stacji projektowej, którą można ustawić w dowolnym miejscu. To wyzwanie ma na celu zachęcić Cię do poszerzenia swojej percepcji” – piszą organizatorzy.

Konkurs ma charakter koncepcyjny i jest prowadzony w języku angielskim. Mogą w nim wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Pula nagród uzależniona jest od liczby uczestników. Termin zgłoszeń do konkursu mija w styczniu 2022. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.