Dom w Lekartach od A8 Architektura

Dom w Lekartach od A8 Architektura

Dom w Lekartach, zdj. A8 Architektura/Arkadiusz Nojek

Niezwykły dom nad jeziorem, który zaprojektowało studio A8 Architektura, to harmonijne połączenie nowoczesnego stylu z naturą. Budynek o dynamicznej, geometrycznej bryle przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem.

Jednym z głównych założeń projektowych było stworzenie domu, który będzie w pełni zintegrowany z okoliczną przyrodą. Architekci postanowili wykorzystać naturalne materiały, takie jak drewno, które doskonale wpisuje się w krajobraz. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem projektu jest frontowa elewacja domu, która została podzielona na trzy duże części, przeszklone od podłogi do samego sufitu. Dodatkowo, duże przeszklenia zapewniają nie tylko widok na piękne otoczenie, ale także pozwalają na dostęp naturalnego światła do wnętrza domu.

Dom w Lekartach, zdj. A8 Architektura/Arkadiusz Nojek

 

Wnętrze budynku zostało zaprojektowane w sposób minimalistyczny i funkcjonalny, aby zapewnić jego mieszkańcom maksymalną wygodę i komfort. Duża przestrzeń dzienna połączona z jadalnią i kuchnią stanowi serce domu, gdzie można swobodnie spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół. W celu zapewnienia prywatności, sypialnie zostały ulokowane na piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę.

Dom w Lekartach, zdj. A8 Architektura/Arkadiusz Nojek

 

Projekt domu nad jeziorem autorstwa studio A8 Architektura to idealny przykład harmonijnej integracji nowoczesnej architektury z naturą. Budynek ten stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość z przyrodą, a jednocześnie nie rezygnujących z wygody i funkcjonalności.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.