Art In Architecture Festival 2022

Art In Architecture Festival 2022

Materiały organizatora

Nadchodzi czwarta edycja festiwalu Art In Architecture Festival. Jego uczestnicy będą mieli okazję połączyć sztukę i architekturę, a także zyskać uznanie szerszej publiczności i świata sztuk wizualnych.

Celem festiwalu jest zachęcenie inwestorów, architektów i architektów wnętrz do współpracy z artystami przy realizacji swoich projektów przez promocję szerszego wprowadzenia sztuki do przestrzeni prywatnej, publicznej i do obiektów komercyjnych” – piszą organizatorzy wydarzenia.

„Zapraszamy do konkursu zarówno inwestorów, artystów jak i architektów projektów zarówno prywatnych jak i komercyjnych, w których można powiedzieć o współpracy między wszystkimi trzema stronami, poprzez wprowadzenie do projektowanej przestrzeni szeroko rozumianych dzieł sztuki.
Nagradzane będą wyjątkowe realizacje, w których udało się uchwycić ideę wprowadzenia sztuki do architektury. Kryteria przyznawania nagród oraz procedura konkursowa określone są w regulaminie.
Festiwal ma na celu promocję szerszego wprowadzenia sztuki do przestrzeni prywatnej, publicznej i obiektów komercyjnych, którego celem byłoby podniesienie atrakcyjności przede wszystkim polskich inwestycji, ale nie tylko. Promocja najlepszych zgłoszonych do konkursu projektów realizowana będzie na portalu konkursu oraz wśród patronów medialnych, wspierających festiwal Art in Architecture” – czytamy na stronie konkursu.

Do konkursu można zgłaszać projekty w sześciu kategoriach: dom/mieszkanie, przestrzeń publiczną, biuro, hotel oraz wystawa. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 listopada. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.