Architect of The Year Awards 2021

Architect of The Year Awards 2021

Plakat wydarzenia

Platforma The Architecture Community, której zadaniem jest promowanie architektury w przestrzeni publicznej ogłosiła kolejną edycję konkursu Architect of The Year Awards. Organizatorzy przyznają nagrody w kilkunastu kategoriach. Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu znalazło się wiele cenionych i znanych biur architektonicznych, np. Foster+Partners czy IDOM.

Konkurs Architect of The Year Awards ma charakter honorowy, co oznacza, że jego zwycięzcy nie otrzymają nagród pieniężnych ani rzeczowych. Wygrana w konkursie jest jednak niezwykłą nobilitacją w świecie architektury i szansą na zaistnienie pośród największych twórców architektury na świecie.

„Nagroda Architect of The Year Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie architektury. Jury nagradza wybitne idee, które na nowo definiują architekturę poprzez wdrażanie nowatorskich technologii, materiałów, programów i estetyki; docenia również badania nad globalizacją, elastycznością i adaptacyjnością przestrzeni oraz wykorzystaniem zdobyczy technologii cyfrowej. Konkurs jest swoistą formą forum, stworzonego do dyskusji o zależnościach między architekturą a światem przyrody, budynkami a społecznością oraz architektem a miastem” – możemy przeczytać na stronie organizatora.

W konkursie przewidziane są następujące kategorie: Commercial, Corporate, Cultural, Sports Design, Recreation, Residential, Office Building, Institutional Building, Residential Interior, Public Building Interior, Commercial Interior, Corporate Interior, Households, Interior Design, Housing, Hospitality, Mixed-Use, Pop-Ups, Temporary Structure, Landscape Design, Transportation i Urban Design.

Uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 200 USD. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 30 października 2021, prace konkursowe zaś należy złożyć do 10 listopada. Więcej informacji i regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.