Inspireli Awards 2021. Konkurs

Inspireli Awards 2021. Konkurs

Materiały organizatora

„Inspire and be inspired!” to hasło przyświecające konkursowi Inspireli Awards 2021. W jego ramach zostaną przyznane nagrody dla studentów architektury z całego świata. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i możliwość zaistnienia w świecie architektury jeszcze przed ukończeniem studiów!

Do udziału w konkursie Inspireli Awards zaproszeni są studenci z całego świata, którzy chcą poznać świat architektury, zawrzeć nowe znajomości w branży, nauczyć się nowych rzeczy i zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania przed międzynarodową publicznością.

„Każdy kraj na świecie stoi przed innymi wyzwaniami architektonicznymi. Prześlij swój projekt i pokaż światu, jakie problemy poruszane są na swojej uczelni, w Twoim kraju, na Twoim kontynencie. Dotykające cię tematy i ich rozwiązania mogą pewnego dnia pomóc innym” – apelują do studentów z całego świata organizatorzy i wspierający konkurs architekci.

Jury złożone z ponad 500 architektów z całego świata przyzna nagrodę najlepszym uczestnikom. Zwycięzcy otrzymają członkostwo w uznanym American Institute of Architects, do którego będą mogli dołączyć zaraz po ukończeniu studiów. Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony pucharem Wings of the Future oraz roczną licencją programu Archicad 21.

Więcej informacji, kalendarium oraz regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.