Brewed Brazil. Konkurs

Brewed Brazil. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza architektów i miłośników projektowania do udziału w konkursie Brewed Brazil. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie kawiarni, która umożliwi gościom zarówno pracę, jak i relaks, redefiniując jednocześnie archetyp lokalu gastronomicznego, jaki znamy od lat. 

Brewed to międzynarodowy konkurs projektowy, który skupia się na zaprojektowaniu innowacyjnej kawiarni, która zaskoczy i zachwyci użytkowników, jednocześnie zapewniając im intymne i spokojne wnętrza, pozwalając na relaks, spotkania z przyjaciółmi oraz pracę w skupieniu. Konkurs zachęca projektantów, architektów i studentów z całego świata do przedstawienia swoich kreatywnych pomysłów, które będą inspirowane procesem parzenia kawy, a także całej kultury związanej z kawą, a jednocześnie uwzględnią współczesny styl życia mieszkańców.

Projektanci będą musieli uwzględnić wiele aspektów, w tym zrównoważonej architektury, energooszczędności, a także bezpieczeństwa i higieny. W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody finansowe, a także pięć wyróżnień. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych, a termin składania prac upływa 29 kwietnia 2023 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora. 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.