City and Rest. Konkurs

City and Rest. Konkurs

Plakat wydarzenia

Firma Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku zaprasza architektów do udziału w konkursie architektonicznym City & Rest - Wspólna Przestrzeń Miasta. Przedmiotem konkursu jest projekt wspólnej rekreacyjnej przestrzeni miejskiej w Skawinie.

Celem konkursu jest stworzenie koncepcji wspólnej przestrzeni miejskiej, tzw. woonerfu, umożliwiającej stworzenie bezpiecznych i harmonijnych warunków do życia i wypoczynku na ul. Sikorskiego w mieście Skawina. […] Przedmiotem konkursu jest projekt koncepcyjny przestrzeni miejskiej ul. Sikorskiego w mieście Skawina. Projekt powinien łączyć produkty Polbruk z innymi elementami wykorzystywanymi przy aranżacji otoczenia, jak np.: kamień naturalny, drewno, roślinność, woda, światło, metal. Projekt powinien uwzględniać również retencję wody oraz umiejętnie łączyć i w odpowiednich proporcjach roślinność z pozostałymi elementami aranżacji” – możemy przeczytać w regulaminie konkursu.

Do udziału zaproszeni są architekci, urbaniści i projektanci, a także studenci kierunków związanych z projektowaniem. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 października 2021. W konkursie przewidziano następujące nagrody: I nagroda – 10.000 zł, II nagroda – 7.000 zł, III nagroda – 4.000 zł oraz wyróżnienia – 1.000 zł.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.